Z čeho je nápoj vyroben?

Nápoj  Swastha Amurtha obsahuje dvě bylinné přísady.

Jedna z nich je Nelli (Phyllanthus emblica) a druhá je Rasakinda (Tinospora cordifolia).
Tyto dvě silné léčivé bylinky byly po staletí používány v áyurvédských a domorodých lécích.
jedná se o 100 % přírodní rozpustný nápoj.

K čemu nápoj slouží?

Nápoj je určen pro podporu dobrého zdravotního stavu.
Denní dávka tohoto nápoje pomáhá udržovat vaše tělo zdravé a svěží.

V čem nápoj prospívá lidskému tělu?

 Čistí a detoxikuje organismus. Zvyšuje imunitu. Podporuje trávení. Redukuje bolest kloubů. Uvolňuje zátěž očí. 

Kdy a jak často nápoj pít?

Nápoj je vhodné pít 2 x denně pro udržování vašeho těla ve zdravé a svěží kondici. 

Seznamte se s ovocem NELLI a RASAKINDA ze Srí Lanky: 

  Nelli (Phyllanthus emblica)  fotogalerie:

Rasakinda (Tinospora cordifolia)  fotogalerie:

podrobný popis:

Výživové výhody
Nelli je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů vitaminu C s mnoha zdravotními přínosy z plodů, které jsou připisovány přítomnosti tohoto vitaminu. Uvádí se, že nelli šťáva obsahuje asi 20krát více vitamínu C než pomerančový džus. Vitamin C v ovoci je o to efektivnější kvůli přítomnosti taninů a polyfenolů, které zabraňují tomu, aby ovoce ztrácelo svou sílu kvůli teplu a světlu. Ovoce je také bohaté na komplex vitamínů B a je dobrým zdrojem vlákniny, karotenu, vápníku, fosforu, chromu a železa. Je zdravý antioxidanty a má také protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti.

Revitalizuje tělo
Vysoký obsah vitaminu C v ovoci, stejně jako další sloučeniny, jako jsou taniny v ovoci, mají revitalizační účinky na tělo stejně jako prevenci příznaků stárnutí. Rovněž hraje důležitou roli při snižování rizika Alzheimerovy choroby.

Zlepšuje imunitu
Díky antibakteriálním a adstringentním vlastnostem a díky vysokému obsahu vitamínu C v ovoci, který má působivé antioxidační schopnosti, chrání organismus proti infekcím a zlepšuje celkovou imunitu.

Chrání pokožku
Nelli s významným obsahem vitamínu C, který je nezbytný pro produkci kolagenu, pomáhá poskytovat měkkou a jasnou pokožku a snižuje pigmentaci a vrásky. Plody také detoxikují tělo, a tím pomáhá při hubnutí.

Zvyšuje absorpci vápníku
Vysoký vitamin C v ovoci pomáhá tělu vstřebávat vápník pozitivně, což je základní složka našich kostí, zubů a nehtů a také zajišťuje, že máme lesklé vlasy.

Pomáhá při trávení
Vlákno v nelli zvyšuje pohyb jídla střevami, což snižuje pravděpodobnost zácpy. Vlákno také podporuje správné trávení a snižuje průjem, stejně jako stimuluje sekreci žaludečních a trávicích šťáv, aby se jídlo účinně strávilo.

Eliminuje toxiny
Plody jsou užitečné při odstraňování nežádoucích chemikálií a toxinů, které se ve vašem těle hromadí pravidelnou konzumací alkoholu, léků a prostředků proti bolesti. Pravidelný nápoj šťávy je tedy dobrým způsobem detoxikace vašeho těla.

Kontroluje diabetes
Nelli stimuluje buňky, které podporují sekreci inzulínu, a tím pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. Antioxidační vlastnosti ovoce také pomáhají předcházet oxidativnímu stresu u pacientů s diabetem.

Udržuje dobrý chod srdce
Nelli posiluje srdeční svaly tak, aby srdce pumpovalo hladce krev v celém těle. Zatímco chróm v ovoci snižuje nadměrnou tvorbu cholesterolu, železo podporuje tvorbu nových krevních buněk a zvyšuje cirkulaci a okysličení orgánů.

info@superprodukt.cz

můžete nás kontaktovat i na faceboku atd.


© Copyright Ajurvédský nápoj Swastha Amurtha